Rovaniemen Lukkopalvelu Oy

Rovaniemen Lukkopalvelu Oy on lukitukseen ja sähköisiin turvaratkaisuihin erikoistunut täyden palvelun lukkoliike. Kattavasta tarjonnastamme löytyvät perinteiset lukitustuotteet sekä modernit turvajärjestelmät. Lukituksen ajanmukaisuus sekä kunto ovat avainasemassa ihmisten, omaisuuden ja rakennusten suojelemisessa. Oikeat tuotevalinnat lisäävät turvallisuutta sekä lukitusympäristöjen käyttömukavuutta.

 

Osaava henkilökunta tarjoaa parhaat lukitus- ja turvallisuusratkaisut kaikkiin ovitarpeisiin. Olemme Abloy-valtuutettu sekä laatusertifioitu lukkoliike, joka palvelee yritys- ja yksityisasiakkaita.


Yritys on perustettu tammikuussa 2009.
Toimenkuvana on mekaanisten ja sähköisten turvajärjestelmien myynti, asennus, huolto ja ylläpito.
Rikosilmoitin- ja kulunvalvontajärjestelmät, palonsulku- ja palovaroitusjärjestelmät, tallentavat kameravalvontajärjestelmät sekä turvakartoitus.


Hannu Oikkonen
Myymäläpäällikkö
Abloy valtuutettu lukkoseppä

0400 567 953
hannu.oikkonen@rovaniemenlukkopalvelu.fi


Jimi Moilanen
Lukitusasiantuntija

Asennusmyynti, lukitukset, rakennushelat, Yale Doorman, kyltti kaiverrukset

jimi.moilanen@lukituspalvelu.fi

Turvasuojaajakortti voimassa 07/2019
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)
TVEAT


Mika Moilanen
Toimitusjohtaja
Lukitussuunnittelu, Projektimyynti

mika.moilanen@rovaniemenlukkopalvelu.fi
010 3490710

Turvasuojaajakortti voimassa 10/2022
Abloy valtuuskortti (Lukkoseppä)
TVEAT


Ville Palo
Työnjohto
Asennusmyynti, automatiikka, valvontajärjestelmät, Yale- elektroniset lukitukset

043 211 0241
ville.palo@rovaniemenlukkopalvelu.fi

Sauli Hokkanen
Lukitusasiantuntija
iLOQ- lukitukset, asennusmyynti, automatiikka, valvontajärjestelmät 

050 336 9853
sauli.hokkanen@rovaniemenlukkopalvelu.fi

Teemu Kuisma
Lukitusasiantuntija
iLOQ- lukitukset, Mekaaniset lukitukset
043 211 3249
teemu.kuisma@rovaniemenlukkopalvelu.fi